+48 604 590 528 mandalapracownia@gmail.com

Anna Swajda

Ukończyłam studia na kierunku Fizjoterapia w Wyższej Szkole Zarządzania, a także Turystyka i Rekreacja na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku z tytułem magister SPA&Wellness.

Moją największą pasją jest poznawanie siebie, swoich schematów działania i obserwacja zachowań. Praktykuję medytację oraz Qi Gong, dzięki którym zwiększam swoją świadomość. Pozwala mi to lepiej rozumieć własne emocje i akceptować siebie. Wierzę, że praca nad sobą sprawia, iż mogę skuteczniej dotrzeć do pacjenta i sedna problemu. Kluczowym elementem mojej pracy jest indywidualne podejście, przez które rozumiem dostosowanie terapii do potrzeb pacjenta i jego predyspozycji do uwalniania napięcia.

Ogromną radość czerpię z nauki tańca, spędzania czasu w gronie bliskich i kontaktu z naturą. Uczę się entuzjazmu i miłości do życia dzięki mojemu przyjacielowi- szalonemu labradorowi. Jestem ambitna i stale się rozwijam, a swoje umiejętności zawodowe systematycznie wzbogacam o liczne szkolenia.

Marlena Rutkowska

Wieloletnie zamiłowanie do ludzkiego ciała i ruchu, eksplodując to, co z tym powiązane poprowadziło mnie do masażu, gdzie mogę swoje doświadczenie przekładać na praktykę pracy z drugim człowiekiem. Niezmiernie ważne jest dla mnie podczas każdej wizyty poczucie bezpieczeństwa i dbanie o komfort na każdej płaszczyźnie. Pozwala to na głębszą prace z ciałem jak i umysłem. Najważniejsze jest dla mnie wzięcie pod uwagę potrzeb każdej osoby. W moim przekonaniu nie ma drugiego takiego samego ciała. Każdy jest unikatem, więc z uwagą słucham swoich klientów i dostosowuje techniki do potrzeb. Z reguły pracuje głęboko i wolno co pozwala mi dojść z łagodnością do każdego napięcia, dając ulgę temu co powinno być uwolnione. 

Poza pracą, uwielbiam aktywnie spędzać czas na łonie natury, często jeżdżąc na rowerze lub oddając się pasji do jogi, tańca i kontakt improwizacji. Te pasje nie tylko utrzymują mnie w kontakcie ze sobą ale także pozwalają czerpać inspirację do pracy, co przekłada się na jeszcze lepsze efekty terapeutyczne.
Fascynuje mnie medycyna chińską oraz ajurweda. Ta ścieżka rozpoczęła się podczas podróży, które pozwoliły mi zgłębić tajniki tych starożytnych praktyk. Zdobyta wiedza i doświadczenie w naturalnych metodach leczenia wzbogacają moje podejście do masażu, czyniąc go holistycznym i wszechstronnym.

OPINIE

Byłem już w wielu podobnych miejscach w Gdańsku, ale po raz pierwszy natknąłem się na tak wielką empatię ze strony specjalisty. Od pierwszych minut miałem wrażenie, że jestem wysłuchiwany i otrzymam fachową pomoc. Skorzystałem z serii masażów i terapii NST. Połączenie tych dwóch technik dało świetne efekty. Na pewno jeszcze tu trafię, a może lepiej żebym nie musiał ;).

Mateusz

Trafiłem do gabinetu pani Anny odczuwając duży ból w odcinku lędźwiowym. Dwóch lekarzy chciało mnie od razu operować nie widząc innego rozwiązania. Po serii zabiegów udało się uniknąć póki co zabiegu za co jestem bardzo wdzięczny.

Jan

Bardzo dziękuję za opiekę i życzliwość z jaką się spotkałam w pracowni zdrowia. Już po pierwszych dwóch masażach poczułam ulgę w okolicach odcinka lędźwiowego, z którym mam odwieczne problemy za sprawą biurowej pracy. Otrzymałam ponadto podpowiedzi, co robić by wzmocnić ten odcinek. Gorąco polecam!!

Kasia

Pani mgr Anna Swajda podchodzi do pacjenta fachowo i kompleksowo. Zanim wybrała dla mnie odpowiedni masaż, przeprowadziła dokładny wywiad, dzięki czemu mogła zaproponować skuteczną terapię.

Grażyna

ul. Piastowska 33A
80-332 Gdańsk - Przymorze

mandalapracownia@gmail.com

+48 604 590 528