+48 604 590 528 mandalapracownia@gmail.com

Anna Swajda

Ukończyłam studia na kierunku Fizjoterapia w Wyższej Szkole Zarządzania, a także Turystyka i Rekreacja na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku z tytułem magister SPA&Wellness.

Moją największą pasją jest poznawanie siebie, swoich schematów działania i obserwacja zachowań. Praktykuję medytację oraz Qi Gong, dzięki którym zwiększam swoją świadomość. Pozwala mi to lepiej rozumieć własne emocje i akceptować siebie. Wierzę, że praca nad sobą sprawia, iż mogę skuteczniej dotrzeć do pacjenta i sedna problemu. Kluczowym elementem mojej pracy jest indywidualne podejście, przez które rozumiem dostosowanie terapii do potrzeb pacjenta i jego predyspozycji do uwalniania napięcia.

Ogromną radość czerpię z nauki tańca, spędzania czasu w gronie bliskich i kontaktu z naturą. Uczę się entuzjazmu i miłości do życia dzięki mojemu przyjacielowi- szalonemu labradorowi. Jestem ambitna i stale się rozwijam, a swoje umiejętności zawodowe systematycznie wzbogacam o liczne szkolenia.

Agnieszka Sidorowicz

Praca z ciałem fascynuje mnie od dziecka. Tak poznaje świat. Zgłębiam życie poprzez doświadczanie go na sobie. To działa jak mój kompas. W moim odczuciu masaże, dotyk to ogromny dar, który możemy sobie wzajemnie ofiarować. Uwielbiam dawać masaże, jak i przyjmować. Czuję ogromny zaszczyt mogąc dotykać w uważności inne ciało, bo wiem jak wyjątkowe i jedyne jest każde z nich, z całą zapisaną swoją historią.

Uwielbiam taniec i śpiew, wyrażam w nim siebie, uwalniam emocje i co najlepsze moja dusza raduje się gdy to robię. Medytacje i Qigong pomagają mi wracać do harmonii oraz wpływają korzystnie na utrzymanie prawidłowej postawy oraz bycie w kontakcie z oddechem.

Ukończyłam studia na AWFiS w Gdańsku. Sport był ze mną od zawsze, począwszy od trenowania piłki nożnej, taekwondo, crossfitu, po czym zanurzając się w nieco wolniejszy ruch, taki jak joga, aż do prowadzenia zajęć rozciągających i Qigong.

Regularnie uczęszczam na warsztaty i kursy, szlifując swoje umiejętności z zakresu masażu oraz samorozwoju. Poznawanie siebie, bycie w ruchu i naturze, poszerzenie świadomości oraz uczenie się jak kochać bardziej, są częścią każdego mojego dnia.

OPINIE

Byłem już w wielu podobnych miejscach w Gdańsku, ale po raz pierwszy natknąłem się na tak wielką empatię ze strony specjalisty. Od pierwszych minut miałem wrażenie, że jestem wysłuchiwany i otrzymam fachową pomoc. Skorzystałem z serii masażów i terapii NST. Połączenie tych dwóch technik dało świetne efekty. Na pewno jeszcze tu trafię, a może lepiej żebym nie musiał ;).

Mateusz

Trafiłem do gabinetu pani Anny odczuwając duży ból w odcinku lędźwiowym. Dwóch lekarzy chciało mnie od razu operować nie widząc innego rozwiązania. Po serii zabiegów udało się uniknąć póki co zabiegu za co jestem bardzo wdzięczny.

Jan

Bardzo dziękuję za opiekę i życzliwość z jaką się spotkałam w pracowni zdrowia. Już po pierwszych dwóch masażach poczułam ulgę w okolicach odcinka lędźwiowego, z którym mam odwieczne problemy za sprawą biurowej pracy. Otrzymałam ponadto podpowiedzi, co robić by wzmocnić ten odcinek. Gorąco polecam!!

Kasia

Pani mgr Anna Swajda podchodzi do pacjenta fachowo i kompleksowo. Zanim wybrała dla mnie odpowiedni masaż, przeprowadziła dokładny wywiad, dzięki czemu mogła zaproponować skuteczną terapię.

Grażyna

ul. Piastowska 33A
80-332 Gdańsk - Przymorze

mandalapracownia@gmail.com

+48 604 590 528